HAKKIMIZDA

Doğuş İnşaat Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi aile şirketi olarak 1998 yılında İstanbul ili Küçükçekmece ilçesi merkezli olarak kurulmuştur. Şirketimiz kuruluştan itibaren özel inşaat yükleniciliği, kat karşılığı inşaat yükleniciliği ve arsa alımı satımı işleri yapmaktadır.

Bugüne kadar, Anadolu yakası Maltepe- Küçükyalı, Avrupa yakası Güngören, Küçükçekmece, Avcılar, Büyükçekmece ilçelerinde 8. ayrı bölgede toplam 338 adet konut inşaatı, projelendirilmiş, projelendirilen inşaatlar anahtar teslimi olarak yapılıp hak sahiplerine ve alıcılara teslim edilmiştir.

Şirketimiz yapmış olduğu işlerde kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir misyonu yerine getirmenin gayreti içinde olmuş ve olmaktadır. Aynı prensipler içinde yeni projelerle çalışmalarına devam etmekteyiz. Gerçekleşen tüm projelerin finansmanı, bir program çerçevesinde şirket öz sermayesi, gayrimenkul pazarlama ve satış gelirleri ile gerçekleştirilmektedir.

Şirket politikamız KÜÇÜLEREK BÜYÜMEK ve RİSKİ YAYMAK amaçlı olmuş, yeni projelerimizde bu amaç ilke haline getirilmiştir. Bu amaca yönelik olarak inşaat malzemeleri satışına da ağırlık verilerek ilk etapta toptan inşaat çeliği satışına başlanmıştır. Gelişen inşaat sektörü içinde önce yerimizi korumak sonrasında da üst sıralara adımızı yazdırmanın gayreti içinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Saygılarımızla…
 
 


Sefaköy Kemalpaşa Mah. Halkalı Cad. Özbey Sok. Genç İşhanı No: 119/42 Küçükçekmece - İstanbul
Tel:+90 212 599 00 87 / 599 12 95
Fax:+90 212 592 23 45
   
Copyright © 2011 Doğuş İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım Garantimedya